FASHION

Korean fashion

23. srpna 2012 v 11:23

Styly Lolity 4

21. srpna 2012 v 20:17
Hime "Princess" Lolita
Je to velmi elegantní styl Lolita, který často zahrnuje miniaturní korunky, čelenky, a extravagantní nebo velké vlasy a šaty. Co nejvíc by měla tato Lolita vypadat princeznovsky.
Každá tato Lolita by v make-upu měla vypadat krásně a působit v pohodě.
Perly, růže a mašle tomuto stylu vyhovují dokonale. Šaty se často hodně podobají Sweet Lolia stylu. Hime Lolita má za vzor vlastně klasické evropské princezny.

Styly Lolity 3

21. srpna 2012 v 20:15
Salior Lolita
Sailor Lolita je vlastně námořnický styl Lolita. Je inspirován stylem japonských námořních uniforem. Do tohoto stylu patří námořnické límce, námořní modrá a bílá, symboly jako lodná kotvy atd. V tomto stylu se opět používá zvonová sukně a často skládaná. Může zahrnovat také blůzku s krátkými pufovanými rukávy a kapsami. Mohou se použít i pruhované ponožky, ale nemusí. To už záleží na kombinaci. Make-up je minimální. Na rty se většinou používá jen lesk na rty, aby chránil rty před popraskáním, pokud bude Lolita někde např. u moře..
mountain-daughter: The Story of the Sailor’s Daughter by *Blossom-of-Kazumi

Styly Lolity 2

21. srpna 2012 v 20:14
Country Lolita
Je odvozena od Sweet Lolita stylu, a je často trochu obtížné odlišit je díky použití stejných vzorů, sladkých motivů apod., které Sweet Lolita používá. Country Lolita může mít ošatky, klobouky, ovoce a různé gingham vzory. Sladká jako Lolita a Country Lolita používají zvonovité sukně. Make-up vhodný pro tento styl je velmi jednoduchý a přirozený. Na ven se hodí lehce růžové či červené rty a hezké začervenání se (myšleno jako růž ve tvářích).

Blue hair style

21. srpna 2012 v 20:12
Japanese Lolita styling for Easter

Styly Lolity 1

21. srpna 2012 v 15:12
Aristokrat (Elegantní gotická šlechtična nebo EGA)
Tento styl je mnohem vyspělejší, než Lolita obecně. Má hodně společného se západní "Romantickou gotikou". Neexistují zde žádné motivy, krajky, ozdůbky apod. Sukně se často nosí dlouhé, i když někdy mohou být kratší, a to zejména v teplejších měsících. Běžné jsou vysoké korzety na sukních. Nosí se zde běžně také nabírané košile či kravaty, cylindry či závoje. Vlasy se nosí většinou v drdolech a podobně. Nenosí se zde běžné Lolita kadeře. Extrémní účesy a make-up se většinou používají spíše na módní přehlídky. Není to moc příjemné na denní nošení. Pro make-up je běžná červená rtěnka a tmavé oči. Světlejší barvy se mohou použít, ale spíše jen na rty. Tento styl mohou nosit jak ženy, tak ale i muži.
 
 

Reklama