Nabitý víkend s AS party a Miss Vietnam

4. července 2014 v 0:06 | Mei |  OTHERS
Musím říct, že to byla celkem fuška a asi tak 14 dní před tím jsem už zmatkovala, čemu dám přednost a jak to celé udělám. Jet do Brna na AS party nebo se chytit skvělé příležitosti dělat PR pro Miss Vietnam? No, musím přiznat, že ta Miss pro mne byla větší výzvou než tančení na party, na jejíž zařizování jsem se tentokrát ani drobet nepodílela a málem jsem neměla ani moc informací o tom, jak to bude probíhat, kde budeme bydlet a podobně. Nakonec jsem se díky svému super kámošovi Zdeňkovi rozhodla, že mohu stihnout obojí, když pojedeme do Brna autem a v takový čas, že sice nestihneme začátek AS Party, ale stihnu být na obou akcích za sebou. Mezitím následovalo zjišťování toho, jak to máme dohodnuté s bydlením a naskládání do auta takového počtu lidí, aby nám všem cesta vyšla co nejlevněji.

Jak to teda začalo? Vstávala jsem v 6 hodin, a musím říct, že jsem se ani moc nevyspala den před tím a pak jsem nějak nemohla usnout, takže po 4 hodinách spánku jsem se ráno nalila zeleným vietnamským sypaným čajem a vyrazila na Kladno, kde jsem chytla ranní deštík, no řekněme rovnou slejvák…. Potom přestup na pražský bus, přestup na Dejvické na metro, směr Muzeum, přestup a směr Kačerov, další slejvák, a busem na Sapu. Tam ještě najít, kde že je to ono místo, kde se casting na Miss Vietnam ČR koná. Ale sláva, moje orientace po Sapě se za poslední měsíc velmi zlepšila. :D

Na castingu jsem poznala spousty skvělých nových duší a viděla se se spoustou starých známých človíků. Chopila jsem se svého "řemesla" a hned jsem vyzpovídala soutěžící a jak na papír, tak do noťasu, jsem hned sázela jednu poznámku za druhou. Ovšem promenáda v plavkách, což byla poslední disciplína, skončila celkem pozdě. V 16:10. Nooo, měli jsme ale sraz na Florenci na odjezd do Brna v 17:00, takže jsem rychle sebrala svých 5… no spíš tak cca 15 švestek… a mastila jsem si to na autobus. Za u dobu, co jsem trávila na castingu, se venku oteplilo asi tak o 10 stupňů. Naštěstí mi jel hned autobus a tak jsem na Florenc dorazila akorát za 5 minut 12. Cesta do Brna byla celkem pohodová, psala jsem po cestě článek o castingu Miss Vn…vše ok, až na můj bolavý přesezený zadek.


A konečně party!!! Tedy, na to, že jsme dorazili asi o hodinu pozdě, bylo v klubu cca 5,5 lidí. To přeháním, ale tak co… prostě ale méně, než jsme zvyklí z Prahy. U karaoke se střídaly dvojice a za nimi se vždy pohupovalo pár jedinců. Až při taneční části se to zvedlo a vypadalo to tam celkem naplněně. Ovšem to by nesměli dorazit páni poliši (jak jim říká moje maminka). Údajně tu mají každý víkend zátahy a shánějí nezletilé obětní beránky, aby jim mohli dát dýchnout. Myslím, 2 auta… Chvíli zevlili uvnitř a pak si vytáhli asi tak 60% klubu ven. Dlouho trvalo zvědavcům, kteří už měli občanky zkontrolované, než se vrátil zpátky na parket a vůbec do klubu. Mezi tím přišel můj milovaný ztracený Jackie Čan :D … můj ztracený syn, kterého jsem neviděla cca rok. Konečně, šťastné shledání s Jackiem Tranem :P Tak jsme pokecali a podobně, ale to nikoho asi moc nezajímá :D Ale co jsem ještě chtěla říct… v tom klubu byla taková sauna. Neměli klimošku, jen jeden celkem velkej, ale celkem na nic, větrák, u kterého pořád někdo zevloval - hlavně já a Sabča.

V půl 3. jsme konečně akci ukončili a nasedli na bus, který jezdil jednou za hoďku. Udělali jsme si zastávku na brněnském autobusovém nádraží na nudle v nonstopáči a pak jsme si to pěšky štrádovali do bytu, kde jsme přespávali. Mezitím se od nás oddělili naši vietnamští kámoši, kteří byli v klubu taky až do konce… a ne, nesenzámili jsme se s nima až tam v Brně. ;)


Noc… nejdříve jsem spala v grupáči ve 4 na jendé celkem ne moc velké posteli. Ovšem opravdu nesnáším polohy v pozici prkno, čili uplně rovné, takže potom, co jsem se po 3 hodinách vzbudila, jsem sebrala spacák a šla se zkroutit na zem. Sice byla tvrdá jako šutr, ale přežila jsem.

Ráno jsem se se Sabčou a JDCm sebrali a jeli jsme 3 stanice trolejbusem do jakési vietnamské tržnice, připomínající zmenšenou Sapu. Tam jsme navštívili část ze svých vietnamských přátel a posilnili jsme se úžasnou hovězí Pho…. Už je to mco dlouhý, tak přeskočim na cestu domu…

Zdeněk se potřeboval stavit na Vysočině, dát něco prarodičům, a pak chtěl vyfotit u domu, kde jako malý bydlel… v Přibyslavi. Tam jsme objevili dětské hřiště a hlavně pouť!!! Takže jsem se se Sabčou svezly na jedné "hlavodolové" brutální atrakci, kde jsme si posílily paže, a Sabča i žaludek, a po krátké procházce mezi stánky a atrakcemi jsme se vydali na další kus jízdy směr Praha.


V Praze jsme vysadili půlku posádky, v Kladně JDCho a pak jsem byla zavezena do "domove, sladký domove!" Můj velký plán jít hned psát bohužel nevyšel, neboť u nás byl na návštěvě brácha, který přivezl na týdenní prázdninový pobyt mou 13letou "ještě ne moc pubertální" neteř. Tak jsem aspoň jedla a pak do cca 1 v noci upravovala článek o Miss Vietnam a další věci týkající se AsianStylu. Ale když jsem se po tomto náročném víkendu konečně dostala do postele, moje noc byla dlooouháááá!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KPOP rpg KPOP rpg | Web | 28. října 2014 v 16:46 | Reagovat

Ahoj, omlouvám se za reklamku, ale nechtěl/a bys nám dát šanci?
Jsme začínající rpg s kpop tématikou.
(Uvítáme mezi sebe i Japonce, thai,..)
Hrajeme na google+
Na našem blogu se dozvíš víc^^
Děkujeme~
http://koreanuniversity-rpg.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama