Co je pro mne AsianStyle?

13. června 2014 v 19:52 | Mei |  OTHERS
Víte, AsianStyle. Někdo je vděčný za to, co pro lidi děláme a můžete si říkat, co chcete, děláme a dost. Všichni tady píší dobrovolně a snaží se lidem přinášet ty nejzajímavější a nejnovější informace a přiznejme, že celkem hromadu. Pak jsou tu lidé, co to kritizují, a kritikou nešetří, a přitom jsem se nikdy nedoslechla žádný pořádný opravdický vážný důvod. Ano, ze začátku se nesly nějaké zvěsti, že chceme být snad něčí konkurencí, což ani náhodou, my se přeci zaměřujeme na jihovýchodní Asii všeobecně a nic jako AsianStyle tu nikdy předtím nebylo. Pak se objevovaly názory, že lidé z AS (zkratka pro AsianStyle) jsou namyšlení a myslí si, že jsou něco více. Jak bychom si to mohli myslet, když nás nikdo jako žádné hvězdy neopěvuje? Ano, možná máme ten hřejivý pocit, že děláme něco pro ostatní a jsme rádi, že můžeme lidem ukázat to, co nás baví, co se nám líbí a co je nám milé. Máme hezký pocit z toho, když naše články někdo čte a líbí se nebo když lidé přijdou na naše akce, a rádi o tommluvíme - jak by taky ne, když u toho občas trávíme celé dny a zasahuje to do našich životů - ale opravdu to nikdo z nás nedělá kvůli jakési slávě. Mluvíme o tom, opěvujeme to, jsme na to pyšní a nebojím se říci, že právem, ale jsme celé dny schovaní za monitorem, kde ťukáme prsty do klávesnice a vaříme mozky, když vymýšlíme námět na zajímavý článek nebo na vylepšení webu atd...


Nebojím se říci, že AS je skvost. Pro mne ano. Jsem pyšná na ty desítky lidí, kteří někteří více a někteří méně, píší články, dělají rozhovory, vymýšlejí a připravují akce a snaží se, aby tento projekt fungoval a vydržel. Musím se přiznat, že jsem si nikdy nemyslela, že to dotáhneme tak daleko. Víte, ty dny, kdy jsme si volali přes Skype a vymýšleli, jak bude vlastně celý koncept webu vypadat, když si na to vzpomenu, je to jakoby to bylo strašně dávno, protože jsme od té doby udělali obrovský krok vpřed. Nikdo z nás si nemyslel, že budeme někdy pořádat akce. První plán byl pouze web, ale pak přišla první nabídka, přijali jsme ji a měla úspěch. A tak se nám to zalíbilo.... a budu mluvit za sebe, mne to baví. Vlastně do klubů moc nechodím, ale na tohle se vždy těším a odcházím s dobrým pocitem. A jak šel čas, spolupráce za spoluprací.... kdo by to byl řekl, že se z AS po roce stane občanské sdružení, které si dává za úkol rozšiřovat v Čechách a na Slovenku východoasijskou kulturu.

Uf, to jsem pěkně odbočila... takže, vraťme se ale k základní otázce. Co je pro mne AsianStyle? Jsem si jistá, že nebudu mluvit jen sama za sebe, ale i za další lidi, kteří do tohoto projektu dali mnoho svého času, úsilí a miliony myšlenek, když řeknu, že AsianStyle je pro nás něco jako dítě. Naše dítě, které pipláme, vychováváme, dáváme na něj pozor, jsme hrdí na jeho úspěchy a přejeme si, aby bylo oblíbené. AsianStyle je kus života. Možná se to může zdát přehnané, ale je to tak.

Kdyby AS nevznikl, přidávala bych své oblíbené interprety, herce a další blbiny maximálně tak sem na blog, i když spíše věřím, že bych se na to spíš brzy vyprdla. :D Nikdy bych neožila svůj reportérský/redaktorský sen a malinkaté zkušenosti, které jsem nabrala během střední školy při novinářském kroužku a přispívání do Kladenského denníku... a hlavně, NIKDY BYCH NEPOZNALA TOLIK SKVĚLÝCH A ÚŽASNÝCH LIDÍ.

Na závěr bych asi chtěla říct ještě jednu věc - AsianStyle je pro mne komunita lidí se zájmem o asijské země a jejich kulturu a veliká hromada pilných a nadaných bytostí. A i když se někdy najdou nešvary, chci všem, kteří se na životě AsianStylu podílejí a živí jej, aby jeho srdce tlouklo, a doufám, že tlouci bude ještě hodně dlouho, ohromě poděkovat!!!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fleur 花 Fleur 花 | Web | 25. června 2014 v 15:36 | Reagovat

Ja mela rada uz tenhle blog :)

2 Mei Mei | 27. června 2014 v 22:46 | Reagovat

[1]:já vím a moc si toho vážím :-P A co ty vůbec teď děláš? :-P

3 Fleur 花 Fleur 花 | Web | 2. července 2014 v 1:19 | Reagovat

Bud se ucim nebo se flakam :D
ted to byl druhy rok na medicine, ale uz me to neba, takze ted se jen flakam :D :D

4 Mei Mei | 3. července 2014 v 23:16 | Reagovat

[3]: a na asianstyle bys psat nekdy zacit nechtela? :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama