TOP - Q&A + zajímavosti

21. srpna 2012 v 19:24 |  BBQA


Oblíbené jídlo:
rýže, zmrzlina, yanggeng (červené želé fazole), koblihy... miluje všechno sladké

Jeho oblíbená přezdívka je: choiTOP a TOP Hyong (roztomilý způsob, jak říct Hyung u dívek)

Ve 4. nebo 5. třídy na základní škole poslouchal rappera - Notorious BIG a po poslechnutí jeho hudby tím byl dojatý a chtěl se dostat do hudby.


Myslí si, že vypadá dobře v čemkoliv, co nosí.

Jeho nejcennější majetek je jeho batoh, který dostal jako dárek k narozeninám v roce 2006 od ostatních členů.
Není jeidný dne, dky by ho neměl na sobě.

Jeho první polibek byl v 7. třídě, v blízkosti řeky Han s jeho přítelkyní / Protože to chtěl udělat / "Lehce mě políbila na rty", řekl TOP.

Nesnáší, když slyší, že se dívá zle/děsivě

Pokud by nedělal muziku, musel by prodávat oblečení nebo dělat něco, co má co dočinění s módou.

4asto zakrývá svou tvář na veřejnosti. Nemá moc důvěru v jeho vzhledu.

Přezdívka ve škole byla nemluvně/spáč.

Volí lásku před prací.

Jeho spolužák byl Park Tae-Hwan (zlatý medailista z letních olympijských her v Pekingu 2008)
Ideální dívka:
říká, že má rád dívky, které mluví slušně (tkaže nenadávají a posobně). Měla by být dobrá pro rodiče a dospělé, protože to pravděpodobně znamená, že pro něj bdue dobrá taky. Měla by mít dobrý smysl pro styl a dobře se o sebe starat. On je velký fanoušek Hyori a údajně má rád dívky, které jsou opravdu krásné. Například třeba jako Beyonce. :D
Jeho vlasntí oblíbená část těla:
Tvrdí, že se mu líbí jeho oči. Také řekl, že si mnoho lidí myslí, že nosí make-up na očích (že je má prostě namalované - tužka na oči atd.) Tak to totiž dělá hodně celebrit. Ale většinou to co vidíte, jsou jeho přírodní smokey eyes(kouřové oči).

____________________________________________________________________

Můžete mi vysvětlit více informací o vašem stylu?
Myslím, že omezuji své pohyby na pódiu více než rap. To je můj styl a teorie, která si myslím, že je v pohodě. Nejvíc ze všeho se mi nelíbí přehánět se na jevištích. Chci zkoušet nové věci a přidat nějaké revoluční prvky, ale chci to vyjádřit s nějakým omezení, spíše přirozeně, než se nějak chlubit.
____________________________________________________________________
- "Já jsem vždycky přemýšlel o tom, že si navrhujeme svůj život sami, ne? Chci být osoba, která je lepší než byla včera, ...osoba, která není v rozpacích, když se ohlédne zpět. Někdy si nemůžu odpustit něco, co jsem udělal a cítit lítost."
____________________________________________________________________
- Top říká, že je nadšenec pro to co dělá. Pro práci, hudbu. Že si myslí, že zatím nemusí nějak mco odpočívat.
Ale chybí ti něco, protože jsi taky lidská bytost?
Ach jo, upřímně jsem tak moc osamělý, když jsem sám. * smích *

Ach, ty tak nevypadáš, ale jsi osamělý chlapec, ne? * Smích *
Myslím, že je to proto, že můj životní styl je příliš extrémní. Mnohokrát jsem právě uvízl v příliš extrémní situaci. Například jsem natáčel film, který byl o korejské válce a ještě jsem cvičil na Electric Love Tour. Byl jsem velmi zaneprázdněn a bylo tu tak mnoho věcí, které mě povzbudily. Můj mozek je ještě mladý, tak může absorbovat mnohé situace, ale psychicky jsem byl v některých chvílích zmaten. Možná to je důvod, proč jsem tak sám, když jsem sám. Chci říct, jsem opravdu sám.

Tak co obvykle děláš, když jsi sám?
Většinu času přemýšlím o minulosti. Jako "Včera to bylo takhle." Nebo "Minulý týden to bylo takhle." Uspořádávám ty časy ve svých myšlenkách. Možná si poslechu jazzovou hudbu, vypiju sklenku vína, podívám se na své postavičky.
Aha, stejné jako fámy ...
Ach, ne, ne, nejsem úchyl!
Jo, já vím. * Smích * Slyšel jsem to od SeungRi-ho, že jsi si koupil nějaké drahé bearbricks.
Jo, víš ... ehm, šel jsem se projít ven, kouknout kolik to stojí .. * Smích * Líbí se mi ti umělohmotňáci. Většina chlapců má ráda hranaté, jako ty, jako roboti. Ale mě se líbí ti "plnoštílí", jako bearbricks.
Co se vám líbí na plastech?
Je to komplikované. Jsou tu některé nemožné a neperfektní věci pro lidi (na lidech), ne? Včetně mě, všichni lidé chtějí být dokonalí, ale nemůžeme být. Takže se možná začínám zprostředkovaně uspokojeovat, když sleduju bearbricks? Já jsem díky nim, stejně jako "jako ty můžeš být tak dokonalý!" * Smích *
Možná je to proto, že jsi vždy chtěl, aby tvá postava nebo nějaká práce byla dokonalá Mám pocit, že jsi jiný, pokaždé, když tě vidím.
Myslím, že musím být pokaždé nový. Nechci být definován jako: "To je TOP!"
Ano, mám to.
Kdykoli se podíváte, budete se nudit, pokud koukáte na stejného TOPa celou dobu, že jo? Takže myslím, že bych vám měl vždycky ukázat nového - mě. Možná bych měl říct, že zakrývám své pravé já. Je lepší vyloučit můj skutečný život. Musí se jednat o novou postavu, když jsem herec, tkaže nebudu zdůrazňovat svou barvu moc intenzivněji.
Lidé, kteří jsou kolem tebe, co o tobě říkají?
Členové říkají, že jsem citlivý, a když s něčím začnu, jdu hodně do hloubky. Nechci ukazovat svou slabost nebo nervozitu, ale myslím, že je to nemožné, protože Big Bang členové jsou pro mě totéž, jako rodina. Vím, že je lepší, když se nebudu srývat. Ah, a naši členové si myslí to samé, včetně našich štábů, myslím.
A co ostatní členové?
Velmi nevinní. Být nevinný a profesionální jsou moje ideály. Jsou to typy, kteří nejsou potížisté, i když všichni máme velmi rozdílné charaktery. Je to velmi velká skupina. Co si myslíte, že je nejdůležitější v tak velké skupině?

Ah .., no, co?
Myslím, že nejstarší z nich je velmi důležitý. * Smích *
Ah... znáte slovo, kterému se říká samochvála?
Ano, dělal sjem si srandu, srandu *smích*

Ale je pravda, že jsou některé části, kde je potřeba někdo starší?
No vlastně nemám nějaký bratrský charakter (jako starší bratr). Nemám opravdu rád, vést a učit s nadšením v popředí. Já vlastně sleduji ostatni tiše zezadu. Každý z našich členů má silný charaters a všichni jsou psychicky nezávislí. Je to profeisonální. A tak,při naší práci, myslím, že jen jeden nebo dva roky rozdílu mezi námi je prostě nic. Také nejmladší, SeungRi se zdá, že se cítí pohodlněji se mnou, lépe než s ostatními třemi. Někdy mě prostě ignoruje. * Smích *


!!!KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM - TJ ODKAZ NA TENTO BLOG -> www.myasia.blog.cz !!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama