THE KINGS OF K-POP (cz překlad)

21. srpna 2012 v 19:09 |  BBČLÁNKY

BIGBAN nejsou, jako každý jiný idol-umělec: Každý člen má něco, co dobře zapadá do zbytku. Oni mají skvělé nápady individuální talenty a vedení na vlastní pěst. BIGBANG mohou vystupovat sólo a i přesto se jim bude dařit. Proč? protože si lidé uvědomují, že vždy dělají to nejlepší. THE BEST.

(více v celém článku)

Narozdíl od většiny skupin, BIGBANG se zaměřili na to, aby dělali svou vlastní hudbu. Nebyli známí pro jejich ullzzang - vystupování, ale pro jejich dovednosti jako psaní songů, producenti, skladatelé, tanečníci a zpěváci. Nebyli a sále nejsou, jako jiné skupiny. BIGBANG jsou umělci a snaží se o sobě uvažovat.

Podívejte se, když době rozeberete jednoho člena, získáte hodně jednotlivých složek celé skupiny. Jendou z nejlepších vlastností BIGBANG je, že tvoří svou vlastní práci a v G-Dragonovi mají genia pro nejúspěšnější písně.

G-Dragon je jako genius skupiny. G-Dragonův hlad pro úspěchu dělá to, že pracuje až na kost, k získání co nejlepších výsledků. Uvnitř G-Dragona žije neuvěřitelný talent pro tvorbu písní, zvuků, stylů, rozený leader. Za svou kariéru napsal tolik písní, že je považován za jednoho z nejmladších skladatelů v Koreji.

Když pracuje, jeho geniální vedení je jeho hlavním cílem. On ví, jak požadovat, ví jak tlačit věci kupředu, a jeho práce jako leader ukazuje, že má na mysli za cíl: ukázat to nejlepší z každého ve skupině. Určitě ví, jak být perfekcionista.

On a ostatní členové ukazují talent místo obrazu. Jejich myšlenky jsou první. Jejich svobodná volba na jejich hudbě se inovuje a ukazuje, že BIGBANG je skupina, na kterou se opravdu podívejte. Z toho co můžete očekávat jsou vždy o krok napřed.
Z hip-hopových dětí se stali dospělí muži s úžasným smyslem pro módu a to je další důvod, proč lidé milují BIGBANG.

BIGBANG se neustále mění, udržují neustálý růst: Budete mít vždy na paměti, že se objeví něco nádherného, něco unikátního, jejich koncepce se neustále mění. Mohou jít od okouzlujících mužů, rockových hvězd k zamrzlým a živým a stále to milujete. Takže, co je odlišné? Něco z toho není nutné ani pořád ukazovat chocolate abs (výraz pro nahoře bez - svaly se podobají čtverečkům na tabulce čokolády), což prokazuje, že mají talent.

Já nebudu kritizovat skupiny, které aktuálně ukazují svá těla obecenstvu, vůbec ne, já jen říkám, že BIGBANG to nemají za potřebí. Takže kdo jiný by měl být nazván Králi K-POPu?

Pod-jednotky a sólové akty: Taeyang, Seungri, G-Gragon, Daesung byli solo a dělali to velké. Narozdíl od BIGBANG působivý, ale vyzrálý styl. Solo působení členů a GDho&TOPova pod-jednotka, poskytuje čisté kombinace stylů, které vyhovují jejich osobním zálibám. Je tu R&B, dance-pop, balady a hip-hop - způsob, jakým se doplňují se svou hudbou, svými texty, a také osobní dotyk jejich přispívání, když skládají, je klíčem k jejich úspěchu. Něco, co je jim hodné závidět. (Daesung má singly, ale zatím ne oficiální solo album).

Každý člen má na vlastní pěst různé role. Každý člen ve své kariéře ukázal různé stránky. Někteří získali role ve filmech (TOP a Seungri), portréty ve filmech a role v muzikálech (Seungri a Daesung), role v dramatech (Daesung a TOP) a někteří z nich dokonce měli zkušenosti jako MCs (Daesung a Seungri). Každý z nich ukázal, že nejsou dobří jen v hudbě, ale i v herectví.

Jejich agentura jim poskytuje vše, co potřebují: nejlepší materiály k zajištění kvality jejich hudby, jejich živých vystoupení a videí. YG Entertainment nejedná lakomě, pokud jde o utrácení peněz za jejich umělce. Všechno musí být v nejlepší kvalitě. Tvrdý plast, místo papírových kart, samolepky, podložky pod myš, exkluzivní vzory, odolné a inovantní obaly na CD. A když říkáme odolné, můžeme se vsadit, že se ubrání všemu! Někteří fanoušci tvrdí, že dokonce můžete usmažit vajíčka pomocí BIGBANG obalu alba "ALIVE". (Nezkoušejte to doma!)

Při natáčení klipu se BIGBANG vždy snaží o různé koncepty, různá místa, prvky použité pro fantazy auta a dokonce natáčejí klipy se speciálními a opravdu drahými kamerami. A pokud jde o propagaci, mluvíme o televizních reklamách pro každého člena zvlášť, autobusy polepené reklamou a dokonce reklama v metru.

YG určitě ví, že BIGBANG se nebojí mluvit a říct, co si myslí. "Chceme být nazýváni skutečnými hudebníky." není pochyb o tom, že jsou rozhodně Korejskými hudebníky, kteří dobývají svět!

Důkaz toho je na jejich všeho-zabití (all-kills) pokaždé, když vydají píseň. Ocenění získali na MTV EMA. Na prvních místech, která získali při propagaci na "Inkigayo," "Music Bank" a "Music Core" online anketách. Mají neustálé žádosti ze zahraničí, nevyšší počet návštěv na YouTube při každém vydaném videu. Žádosti o spolupráci s americkými umělci, jako jsou Diplo, Ludacris, The Underdogs... není to dost?

[BIGBANG - graf popularity na youtube YouTube pro "Alive" klip od 27. února]

Postoj a talent každého člena se snaží zíksta lásku z publika: G-Dragonův postoj leadera a falešný "studený" postoj, TOPův rap-styl a jeho sarkasmus a 4D-smysl humoru. Seungriho obraz podivína, roztomilost a besstarostnost maknae (označení pro nejmladší člen skupiny) v očích jeho hyung´s (starších členů). Taeyangův sladký hlas a okouzlující "eye smile" (oční úsměv) a Daesungův silný hlas a smysl pro velkou péči o každého. Každá z těchto charakteristik jim získává více a více fanoušků.

Za korejský trend jsou považováni kolonisté, BIGBANG přitahují pozornost všude, kam přijdou. Japonsko, Evropa, Asie, Severní a Jižní Amerika, popularita BIGBANG je nepopiratelná.
Spory a problémy? Jistě, někdy spory živí jejich popularitu. Čím více o tobě tisk mluví, tím známějším se staneš. Kromě toho, každý na tomto světě má problémy ve svém životě a když BIGBANG mají tento druh problémů ve své kariéře, vstanou a vrátí se silnější než byli kdy předtím. A když se zeptáte jejich fanoušků, co je tak dobrého na BIGBANG, prostě odpoví: "Otázka by měla být 'Co se nám nelíbí na BIGBANG' a naše odpověď by byla 'NIC'. Není nic, co bychom na nich neměli rádi. To jsou BIGBANG!

zdroj: bigbangupdates
překlad: Mei (admin)
!!!KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM - TJ ODKAZ NA TENTO BLOG -> www.myasia.blog.cz !!! NEBO VŮBEC!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andula Andula | 29. září 2012 v 23:24 | Reagovat

Úžastný člnok :-D nikde som zatial necitala tak super članok rovno od srdca :-D

2 Mei Mei | Web | 30. září 2012 v 15:50 | Reagovat

[1]: JO JE SUPER, NO JE Z BIGBANGUPDATES, JAK JE DOLE NAPSÁNO, JÁ HO JEN PŘEKLÁDALA :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama