Styly Lolity 4

21. srpna 2012 v 20:17 |  FASHION
Hime "Princess" Lolita
Je to velmi elegantní styl Lolita, který často zahrnuje miniaturní korunky, čelenky, a extravagantní nebo velké vlasy a šaty. Co nejvíc by měla tato Lolita vypadat princeznovsky.
Každá tato Lolita by v make-upu měla vypadat krásně a působit v pohodě.
Perly, růže a mašle tomuto stylu vyhovují dokonale. Šaty se často hodně podobají Sweet Lolia stylu. Hime Lolita má za vzor vlastně klasické evropské princezny.

Kodona "Ouji"
Tomuto stylu se často říká "boy style", protože zahrnuje spíše mužský oděv. V Japonsku se obvykle používají Ouji (což znamená princ) a ne Kodona, to je spíše západní termín. Tento styl může být i velmi extravagantní. Obvykle lidé v tomto stylu jsou spíše ženy a ne muži. Muži v tomto stylu si říkají většinou 'Dandy'. Někdy se v tomto stylu dají najít ale ženštější doplňky či obuv. Velmi časté jsou "princovské" kalhoty, které jsou krátké - tzv. capri kalhoty. Jsou většinou nad kolena a doplněné krajkami či manžetami. Další běžné doplňky jsou kravaty, motýlci, dlouhé ponožky a čepice či klobouky. Extravagantnější mohou mít také hole, cylindry atd. Ale musejí vypadat prostě chlapecky, ne jako aristokrat. Vlasy jsou často v chlapeckým stylu, většinou kratší. Kdo má delší vlasy, skrývá je většinou pod čepicí. Make-up je omezen na minimum, ale někdy se používá tmavší make-up v okolí očí.
Kodona coord captured in a TokyoFashion streetsnap,combining accesories from extingued brand Sexy Dinamite London and still active goth brand Black Peace Now
Kuro "Black" Lolita
Je oblečení zhotovené celé v jedné barvě, v tomto případě v černé. Kuro také řídí stejnými pokyny většiny ostatních stylů Lolita.
Kuro Lolita
iamsogothiwasbornblack: Palindromic
Punk Lolita
Punk Lolita je možná jeden z nejnáročnějších stylů Lolita. Oblečení odpovídá obecné Lolitě, což je např. zvonová sukně v délce pod kolena (ale pro tento styl může být i o něco kratší). Co se týče textilie "deconstructed" tkaniny jsou nejlepší volbou. Dále také řetězy. Klíčem k tomuto stylu je též vrstvení. To, že na sobě budete mít například kostkovanou látku, neznamená, že vaše oblečení je punk, nebo nějaký pyramidový pásek. Lolita oblečení není jednoduché. Dobrá volba pro oblečení Punk Lolita je oblečení, které není tak drsné, jako běžné punkové oblečení a má značnou inspiraci v Lolita stylu, ale není zcela v souladu s obecnou Lolitou. Make-up samozřejmě může být trochu více tvrdší v punkovém stylu, než ve Sweet nebo Classic Lolitě.
Doll Delight - Punk Lolita - Sweet Skulls
Doll Delight - Punk Lolita - Chains and Crimson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama