Styly Lolity 3

21. srpna 2012 v 20:15 |  FASHION
Salior Lolita
Sailor Lolita je vlastně námořnický styl Lolita. Je inspirován stylem japonských námořních uniforem. Do tohoto stylu patří námořnické límce, námořní modrá a bílá, symboly jako lodná kotvy atd. V tomto stylu se opět používá zvonová sukně a často skládaná. Může zahrnovat také blůzku s krátkými pufovanými rukávy a kapsami. Mohou se použít i pruhované ponožky, ale nemusí. To už záleží na kombinaci. Make-up je minimální. Na rty se většinou používá jen lesk na rty, aby chránil rty před popraskáním, pokud bude Lolita někde např. u moře..
mountain-daughter: The Story of the Sailor’s Daughter by *Blossom-of-Kazumi
Shiro Lolita
Shiro Lolita, nebo "bílá Lolita", je Lolita s výhradně bílými šaty a doplňky, či krémovými.
Shiro Lolita může být z jakéhokoliv stylu Lolita, ať už je to Gothic, Sweet nebo Classic.
Nosit černé boty či doplňky k Shiro Lolita vypadá hrozně a je nejlepší se tomu vyhnout.

Shiro Lolita in Japan


Sweet Lolita
Sladká Lolita je nejvíce top-style a zahrnuje estetiku téměř výhradní pro Lolitu. Tento styl se nejvíce líbí hlavně dětem. Používá se zde mnoho krajek, volánků a světlé barvy šatů. Mezi nejčastější barvy používané ve sladké Lolitě patří růžové, bílé, modré a šampáňové. Ale doplňky mohou být téměř jakékoliv, třeba pastelové barvy atd. prostě jakékoliv barvy, ale moc se nehodí neonové. Častým motivem ve sladké Lolitě jsou hračky, jahody, třešně, dorty a cukroví, srdíčka, puntíky, a květiny. Také jsou běžné potisky inspirované pohádkami. Tento styl doplňuje lehký a přirozený make-up. Vlasy jsou většinou natočené. Takže kadeře, copánky atd.
photo

Wa Lolita
Wa Lolita je styl, který se dá rozpoznat podle kimona. Wa Lolita zahrnuje dlouho 'Sode' nebo, rukávy, a 'Obi' nebo šerpy, které jsou převzaté z kimona / yukata oblečení. Wa Lolita tkaniny jsou často velmi extravagantní jako většina kimono tkanin. Zahrnuje drobné květinové potisky anebo potisky jeřábů. Kimona pro Wa Lolitu by neměla být vyrobena z lesklé látky, protože z té se skládá čínské čchi-pao. Sukně Wa Lolity by měla být přiměřeně dlouhá, většinou jako u ostatních Lolita stylů. Bohužel v dnešní době jsou na trhu i příliš krátké sukně pro tento styl. Tradiční japonská Kanzashi nebo květinové sponky mohou s tímto stylem vypadat hezky, pokud se hodí k šatům. Make-up se může pohybovat od lehkého a přirozeného make-upu až po make-up japonské gejši. Je nejlepší, udělat make-up velmi podobně jako u geiši.
WA Lolita
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama