Styly Lolity 1

21. srpna 2012 v 15:12 |  FASHION
Aristokrat (Elegantní gotická šlechtična nebo EGA)
Tento styl je mnohem vyspělejší, než Lolita obecně. Má hodně společného se západní "Romantickou gotikou". Neexistují zde žádné motivy, krajky, ozdůbky apod. Sukně se často nosí dlouhé, i když někdy mohou být kratší, a to zejména v teplejších měsících. Běžné jsou vysoké korzety na sukních. Nosí se zde běžně také nabírané košile či kravaty, cylindry či závoje. Vlasy se nosí většinou v drdolech a podobně. Nenosí se zde běžné Lolita kadeře. Extrémní účesy a make-up se většinou používají spíše na módní přehlídky. Není to moc příjemné na denní nošení. Pro make-up je běžná červená rtěnka a tmavé oči. Světlejší barvy se mohou použít, ale spíše jen na rty. Tento styl mohou nosit jak ženy, tak ale i muži.

Casual "ležérní, neformální" Lolita
Je to mírnější verze stylu při zachování základních prvků Lolity. V Casual Lolitě je oblíbená jednoduchost. Stále módní a elegantní, ale ne na takovém vrcholu, jako většina stylů Lolity. Casual Lolita může mít na sobě jakékoliv barvy si vzpomenete, které budou k sobě pasovat.

Classic Lolita
Je to takový "mix" mnoha klasických stylů. Mohl by se vydávat za šaty na zahradní slavnost, církevní nebo letní šaty. Na rozdíl od sladké Lolity, která je o roztomilosti, Classic Lolita je o tom, být prostě prima, a vrací se zpět ke kořenům Lolita módního světa ve viktoriánské módě. Inspirace éry s květinovými vzory a smyslem pro eleganci. Většinou se v tomto stylu nenacházejí výrazné barvy. Na rozdíl od jiných stylů Lolita, většinou sukně Classic Lolita jsou v Á-čkovém místo normálního tvaru zvonu. Make-up je podobný jako u jiných stylů Lolity, ale záleží na příležitosti a doplňcích.
Cosplay Lolita

Cosplay Lolita, nebo "Costume Lolita". Cosplay Lolita nosí vlastně kostými a snaží se podobat Anime. Cosplay Lolita berou Lolitu spíše jako ksotým, než jako módu. Cosplay Lolita obvykle neodpovídá skutečným standardům Lolita módě a obvykle obsahuje velmi nekvalitní materiály, jako jsou tenké bavlněné nebo lesklé tkaniny, syntetická Rašlová krajka a saténová stuha, čtvercová-taneční spodničky, kočičí uši, krajkové rukavice, nekvalitní barevné paruky, podkolenky, nekvalitní krajkové slunečníky, a krátké ​​sukně. Cosplay lolita používá roztomilé prvky módy Lolita jako krajky a volánky a tlačí je do extrému. Zcela často odstraňuje vytříbený obraz, který se Lolita móda snaží sdělit. Make-up pro tento styl může být cokoliv od bílého obličeje po goth oční stíny a černou rtěnku.

CosRain.Com Arisa's COSPLAY - Lolita
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama